SUMMER IS ON!

Plakaty

W Dear Sam stawiamy sobie za cel tworzenie sztuki, która sprawi niesamowitą różnicę. Oferujemy unikalny wybór plakatów i wydruków. Wszystkie nasze plakaty drukowane są na najwyższej jakości archiwalnym papierze ekologicznym o gramaturze 240 g/m².

1772 elementy

Wyświetl 48 ten 1772

Plakaty, obrazy i inne modne grafiki na ścianę dostępne online

Plakaty najwyższej jakości

Dziś łatwo jest kupić plakaty online po przystępnej cenie. Jakość plakatów w Dear Sam można porównać do znacznie droższych dzieł sztuki, które tradycyjnie sprzedawano w ekskluzywnych sklepach eleganckich dzielnic. Sklep Dear Sam od samego początku postawił sobie za cel stworzenie oferty przystępnych cenowo plakatów dobrej jakości, prezentujących wysoki artyzm. Dear Sam oferuje najwyższej jakości plakaty w stylu skandynawskim, po okazyjnych cenach. Z tą myślą rozszerzyliśmy naszą ofertę plakatów głównie o sztukę własnej produkcji. Dzięki autorskim projektom możemy zagwarantować wysoką wartość artystyczną, uważnie przyglądając się wszelkim prądom: od sztuki klasycznej po najnowsze trendy artystyczne. W ramach tego przedsięwzięcia włożyliśmy również wiele wysiłku w znalezienie najlepszych cyfrowych maszyn offsetowych do drukowania naszych plakatów. Nasze plakaty drukowane są na odpornym na starzenie papierze najwyższej jakości, o gramaturze 240. Papier ma matową powierzchnię, aby nadawać naszym plakatom piękny, odporny na starzenie wygląd. Oczywiście drukujemy nasze plakaty na najnowocześniejszych prasach drukarskich w Europie, aby mieć pewność, że zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości. Innymi słowy, Dear Sam oferuje dzieła sztuki dla każdego.

Kupowanie plakatów online – jak to działa?

Plakaty online w Dear Sam. W Dear Sam uważamy, że kupowanie atrakcyjnych plakatów online powinno być łatwe i inspirujące. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób można kupić online plakaty wysokiej jakości po rozsądnej cenie. Sklep Dear Sam założyli weterani e-handlu i prawdziwi pasjonaci sztuki. Jesteśmy autorami wielu naszych grafik. Wszystkie nasze projekty przechowujemy u siebie i opracowaliśmy specjalnie zaprojektowane kartony do bezpiecznego i szybkiego transportu naszych grafik, opraw i plakatów bezpośrednio do naszych klientów. Zapewniamy obsługę klienta na wyjątkowym poziomie dzięki stworzeniu międzynarodowej sieci logistycznej w ścisłej współpracy z wieloma najbardziej renomowanymi firmami transportowymi na rynku.
Naszym dążeniem jest oferowanie atrakcyjnych plakatów i wydruków dzieł sztuki szybko i niedrogo, bez uszczerbku dla jakości. Aby ułatwić klientom najlepszy wybór, podzieliliśmy nasze grafiki na kategorie i tematy. Mamy plakaty pasujące do kuchni, salonu, sypialni dziecka, a nawet do przedpokoju. Oferujemy różne oprawy, które można dobrać na stronie z plakatem. Udostępniliśmy tę opcję, aby maksymalnie ułatwić dobranie oprawy do plakatu!

Plakaty inspirowane wzornictwem skandynawskim

W Dear Sam znajdziesz duży wybór plakatów i opraw inspirowanych wzornictwem skandynawskim. Obrazy i plakaty czerpane ze wzornictwa skandynawskiego charakteryzują się prostymi kształtami o nieskomplikowanej, czystej formie. Twórcy plakatów inspirowanych wzornictwem skandynawskim i nordyckim, często biorą za punkt wyjścia formy, kolory i wzory dekoracyjne zaczerpnięte z przepięknej przyrody Skandynawii. Dlatego dla sztuki i stylistyki skandynawskiej tak charakterystyczne są motywy drzew i roślin. Wzajemne przenikanie się światła z kształtami i wzorami zaczerpniętymi z natury to kolejna, niezwykle istotna cecha sztuki skandynawskiej. Artyści i twórcy w Dear Sam zwracają szczególną uwagę na wzajemne oddziaływanie światła i formy.

Znani skandynawscy projektanci

Wśród pionierów skandynawskiego wzornictwa wyróżnia się kilku pierwszoplanowych twórców. Wśród nich znajduje się szwedzki projektant mebli Bruno Mathsson oraz dwóch duńskich projektantów, Arne Jacobsen i Hans Jørgen Wegner– są to autorzy kilku klasycznych, funkcjonalnych projektów wzorniczych. Przykładem klasycznego projektu jest krzesło Y-chair/Wishbone chair – dzieło Hansa Wegnera. Plakat przedstawiający Wishbone Chair to wyraz hołdu i swoista interpretacja klasycznego krzesła Y. Wśród kultowych twórców skandynawskiego wzornictwa należy też wymienić hutę szkła Orrefors.

Plakaty w demokratycznym stylu

Podobnie jak kultowa firma meblarska IKEA, sięgająca samych korzeni skandynawskiego wzornictwa, Dear Sam tworzy wzornictwo demokratyczne. Celem Dear Sam jest tworzenie artystycznych, wysokiej jakości grafik oferowanych po niewygórowanych cenach. Mówiąc prościej: plakaty muszą być zgodne z zasadą demokratycznego wzornictwa.

Plakaty w kolorystyce skandynawskiej

Stonowana skandynawska kolorystyka najczęściej bazuje na bieli z akcentami beżu, brązu i czerni. Jeśli chcesz podkreślić styl skandynawski, do swojej ściennej galerii wybierz plakaty w kolorze beżu.
Jasne kolory drewna, kory i liści wzmacniają i podkreślają styl skandynawski. Podpowiedź: plakaty w stylowym skandynawskim wnętrzu powinny być oprawione w lekkie ramy. Inna wskazówka: kwintesencją stylu skandynawskiego jest zaaranżowanie plakatów zawierających detale w kolorze czarnym na ścianie w kolorze matowego beżu lub szarobeżowym (greige). Kolor greige to nowy trend we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim. Tie The Knot No 1 to właściwy przykład plakatu w kolorze greige.

Plakaty roślinne i z motywami natury

Powszechnie jest wiadomo, że natura odgrywa ważną rolę w skandynawskim wzornictwie. Rośliny są ważnym elementem w skandynawskiego domu. Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą mieć w swoim codziennym otoczeniu żywych roślin, plakaty i obrazy z motywami roślinnymi są idealnym rozwiązaniem na utworzenie przytulnego skandynawskiego wnętrza.

Spersonalizowane plakaty mogą ożywić Twój dom

W Dear Sam znajdziesz plakaty zaprojektowane w taki sposób, aby można je było powiesić zarówno poziomo, jak i pionowo. Wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo uzupełnić wizerunek różnych pomieszczeń, wzbogacić styl wnętrz i aranżacje. Mamy plakaty w różnych rozmiarach, reprezentujące różne kategorie i style. Za pomocą wyszukiwarki w górnej części strony możesz łatwo sortować i wyszukiwać ulubione plakaty. Można też skorzystać z naszego filtra sortującego produkty według kategorii, na przykład: „wzory abstrakcyjne”. Nasze obrazy/oprawy dostępne są w rozmiarach 21x30, 30x40, 40x50, 50x70 i 70x100 cm. W galerii warto łączyć różne rozmiary obrazów – wtedy będzie ona ciekawsza. Jeśli spodoba Ci się jakiś wzór, warto zamówić duży plakat i umieścić wokół niego inne grafiki w formie kolażu. Ściana, na której mniejsze obrazy są rozmieszczone wokół większych prac ma w sobie więcej wizualnej dynamiki. Niektóre projekty szczególnie dobrze dopasowują się do passe-partout. Ramka passe-partout to arkusz cienkiego kartonu umieszczonego pomiędzy plakatem a przednią szybą ze szkła akrylowego. Dzięki passe-partout plakat na ścianie bardziej przykuwa wzrok. Niektóre z naszych plakatów uwzględniają już tak zwane „wbudowane” ramki passe-partout. Niezależnie od tego, wszystkie nasze grafiki doskonale nadają się do kadrowania z wykorzystaniem ramek passe-partout lub bez nich. W naszym instagramowym sklepie nie brakuje pomysłów na wyjątkowe i spersonalizowane galerie ścienne. Może znajdziesz ulubiony motyw do własnego salonu? Aby zapewnić szybką i bezpieczną dostawę, wszystkie nasze plakaty i oprawy dostarczamy w niestandardowych opakowaniach, specjalnie przeznaczonych do wysyłki grafik w ramach.

loading
loading
loading
loading
loading