SUMMER IS ON!

Nasza wizja

Nasza wizja

Tworzenie sztuki, która stwarza istotną różnicę. Od czarno-białych fotografii po abstrakcyjne pociągnięcia pędzlem. Chcemy zasugerować Ci proste metody, dzięki którym zakochasz się w swoim domu i stworzysz piękne otoczenie – własną, inspirującą galerię sztuki, która sprawi niesamowitą różnicę.

Nasza metoda

Nie jesteśmy galerią w jej tradycyjnym znaczeniu. Od początku do końca sztukę tworzymy sami. Służymy ludziom miłującym sztukę, projektowanie wnętrz, wzornictwo i modę. Przemawiamy do wszystkich, którym nie trwoży odkrywanie przewidywalnego w nieprzewidywalnym. Pragniemy docierać do osób inspirujących się najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz, modzie i wzornictwie. Będziemy do Twojej dyspozycji, gdy zechcesz ozdobić swoje ściany. Firmę Dear Sam stworzyło zamiłowanie do sztuki, pasja inspirowania, wprowadzania zmian i podejmowania wyzwań. Dear Sam oferuje unikalny wybór plakatów, grafiki i ramek. Naszym staraniom przyświeca jeden cel – aby od pierwszej chwili wizyty na naszej stronie internetowej do momentu otrzymania przez Ciebie zamówienia wszystko mogło Cię bez reszty zachwycić. Z tą myślą wyprodukowaliśmy również zestaw unikalnych opakowań. Naszą ambicją jest bezpieczne i szybkie dostarczanie Ci produktów najwyższej jakości.

Jakość, która czyni istotną różnicę

Wiemy, jaka moc drzemie w jakości. Wszystkie nasze plakaty drukowane są na papierze o gramaturze 240 g/m², Multidesign Smooth White Paper – wysokiej jakości niepowlekanym papierze wytwarzanym w papierni Clairefontaine we Francji. Papier ma jakość archiwalną, tzn. nie żółknie wraz z upływem czasu. Aby zawsze móc uzyskiwać doskonałe rezultaty, drukujemy nasze plakaty na jednych z najnowocześniejszych maszyn drukarskich w Europie.

Praca na rzecz środowiska, która czyni istotną różnicę

Dear Sam wysoko ceni sobie dobro środowiska. Wszystkie nasze plakaty drukowane są na papierze oznaczonym europejską etykietą ekologiczną (FSC), przyznawaną w uznaniu za odpowiedzialne leśnictwo, jak również etykietą ekologiczną EU Ecolabel. Nasze drukarnie są w 100% bezpieczne dla klimatu. Cała produkcja plakatów dla dearsam.com jest oznakowana etykietą ekologiczną Svanen. Wszystkie nasze oryginalne opakowania opatrzone są certyfikatem FSC MIX i zawierają w swoim składzie wyłącznie materiały pochodzące z recyklingu i/lub materiały otrzymywane z kontrolowanych źródeł (drewno kontrolowane). Źródło: https://se.fsc.org

loading
loading
loading
loading
loading