SUMMER IS ON!

Pytania dotyczące produktów

Pytania dotyczące produktów

Pytania dotyczące produktów

Wszystkie nasze plakaty drukowane są na papierze o gramaturze 240 g/m², Multidesign Smooth White Paper – wysokiej jakości niepowlekanym papierze wytwarzanym w papierni Clairefontaine, we Francji. Papier ma jakość archiwalną, tzn. nie żółknie wraz z upływem czasu. Wysoko cenimy sobie dobro środowiska. Wszystkie nasze plakaty drukowane są na papierze oznaczonym europejską etykietą ekologiczną (FSC), przyznawaną w uznaniu za odpowiedzialne leśnictwo, jak również etykietą ekologiczną EU Ecolabel. Nasze drukarnie są w 100% bezpieczne dla klimatu. Cała produkcja plakatów dla dearsam.com jest oznakowana etykietą ekologiczną Svanen (podobną do EU Ecolabel). Tutaj dowiesz się więcej o oznakowaniu ekologicznym FSC i EU Ecolabel.

Dlaczego nie wszystkie wzory są dostępne w każdym rozmiarze?

Dany projekt może nie być oferowany w każdym rozmiarze z kilku powodów. Mogą to być przyczyny techniczne dotyczące drukowania albo fakt, że konkretny projekt nie obowiązuje dla niektórych rozmiarów.

Ramki i jakość

Oferujemy najwyższej jakości ramki na zdjęcia. Wszystkie ramki mają pętle do zawieszania na długim i krótkim boku. Należy pamiętać, że obecnie nie oferujemy wysyłki ramek poza UE.

Specjalnie skonstruowane kartony

Wszystkie zamówienia są wysyłane w naszym specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, gwarantującym szybką i bezpieczną dostawę.

Co to jest FSC dla odpowiedzialnego leśnictwa?

Certyfikacja leśnictwa zgodna z Forest Stewardship Council (FSC) oznacza, że gruntami leśnymi zarządza się zgodnie z zasadami i kryteriami FSC – Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej. Leśnictwo z certyfikatem FSC uwzględnia wartości środowiskowe oraz kwestie społeczne. Ścisłej ochronie podlegają różnorodność biologiczna, cenne ekologicznie środowiska oraz zabytki starożytności. Zgodnie z umowami zbiorowymi, pracownikom leśnictwa muszą być zapewnione bezpieczne warunki pracy. Wyznaczony przez FSC zespół ekspertów uwzględnia w swoich działaniach wszelkie aspekty społeczne, ekonomiczne oraz środowiskowe. Źródło: FSC

EU Ecolabel – oficjalne unijne oznakowanie ekologiczne

EU Ecolabel jest oznakowaniem ekologicznym typu 1. Produkty, które mogą być opatrywane europejskim oznakowaniem ekologicznym, są poddawane kontroli pod kątem cyklu życia, od surowca aż po odpady. Takie produkty muszą spełniać surowe wymagania środowiskowe, funkcjonalne oraz jakościowe. Poziom wymagań wciąż się zwiększa. Źródło: EU Ecolabel

loading
loading
loading
loading
loading