
Wybierz rozmiar (Przewodnik po rozmiarach)
Plakat Shoulder And Hands
Opis produktu
Shoulder And Hands – subtelna elegancja w czerni i bieli
O produkcie
Plakat „Shoulder And Hands” przedstawia intymny i artystyczny motyw w stylu fotografii minimalistycznej. Na czarno-białym tle uwieczniono delikatny dotyk dłoni na ludzkim ramieniu, z naciskiem na fakturę skóry, kontrasty światłocienia oraz ekspresję kompozycji. Kompozycja skupia się na prostocie i detalach, podkreślając piękno w swoim najczystszej formie.
Czarno-biały design tego plakatu wprowadza atmosferę wyrafinowania i spokoju. Idealnie pasuje do eleganckich sypialni, salonów kosmetycznych czy nowoczesnych przestrzeni, dodając im artystycznego i indywidualnego charakteru. Monochromatyczna estetyka sprawia, że łatwo go dopasować do różnych stylów wnętrz – od skandynawskiego po industrialny.
Specyfikacja produktu
- Materiał: Papier matowy premium 240g
- Rozmiary: 21×30 cm (A4), 30×40 cm, 40×50 cm, 50×70 cm, 70×100 cm
- Ramka: Sprzedawana osobno (dostępna w dębie, czerni i bieli)
- Produkcja: Zrównoważony druk w Skandynawii
Dlaczego Dear Sam?
- 30 dni na zwrot - wypróbuj w domu bez ryzyka
- Szybka dostawa 2-4 dni robocze
- Zrównoważona produkcja z ekologicznych materiałów
- Skandynawski design od 2016
Zamów plakat „Shoulder And Hands” już teraz i dodaj elegancji swoim wnętrzom!
)
O naszych plakatach
Wszystkie nasze plakaty drukowane są na papierze o gramaturze 240 g/m², Multidesign Smooth White Paper – wysokiej jakości niepowlekanym papierze wytwarzanym w papierni Clairefontaine we Francji. Papier ma jakość archiwalną, tzn. nie żółknie wraz z upływem czasu.
W firmie Dear Sam wysoko cenimy sobie dobro środowiska. Wszystkie nasze plakaty są drukowane na papierze opatrzonym etykietami ekologicznymi FSC i EU Ecolabel dla odpowiedzialnego leśnictwa. Nasze drukarnie są w 100% bezpieczne dla klimatu. Cała produkcja plakatów jest oznakowana etykietą ekologiczną Svanen. Tutaj dowiesz się więcej o oznakowaniu ekologicznym FSC i EU Ecolabel.


